Shop for products by room. Our great range of textile products work all around the home. We have gorgeous mats for all around the home as well as area rugs that look beautiful in your living areas or bedroom. Read More
Add your own style, whether you love a country style, contemporary or an eclectic mix of colour and pattern.
- Regular price
- from £23.99
- Sale price
- from £23.99
- Unit price
- per




Plain - Candy Stripe Doormat
- Regular price
- £23.99
- Sale price
- £23.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Other colours available:
- Regular price
- from £23.99
- Sale price
- from £23.99
- Regular price
-
£0.00 - Unit price
- per




Plain Fleck - Terracotta Doormat
- Regular price
- £23.99
- Sale price
- £23.99
- Regular price
-
£0.00 - Unit price
- per
Other colours available:
- Regular price
- from £45.99
- Sale price
- from £45.99
- Unit price
- per


- Regular price
- from £45.99
- Sale price
- from £45.99
- Unit price
- per


- Regular price
- from £45.99
- Sale price
- from £45.99
- Unit price
- per


- Regular price
- from £80.00
- Sale price
- from £80.00
- Unit price
- per




Fine Stripes Rug Red
- Regular price
- £80.00
- Sale price
- £80.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Other colours available:
- Regular price
- from £115.00
- Sale price
- from £115.00
- Unit price
- per



Country Rug Burnt Sienna
- Regular price
- £195.00
- Sale price
- £195.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Regular price
- from £45.99
- Sale price
- from £45.99
- Unit price
- per


- Regular price
- from £80.00
- Sale price
- from £80.00
- Unit price
- per



Genuine Sheepskin Rug Berry
- Regular price
- £170.00
- Sale price
- £170.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Regular price
- from £175.00
- Sale price
- from £175.00
- Unit price
- per




Reef Rug Rust
- Regular price
- £175.00
- Sale price
- £175.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
- Regular price
- from £150.00
- Sale price
- from £150.00
- Unit price
- per



Vogue Rug Navy/Rust
- Regular price
- £150.00
- Sale price
- £150.00
- Regular price
-
- Unit price
- per